• EFT veya havale ile ödeme seçeneği seçildiğinde, ödeme hesaba yattıktan sonra 3 iş günü içerinde kargoya teslim edilir. Kapıda ödeme seçeneği seçildiğinde sipariş onaylandıktan sonra 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat süresi mesafe, hava ve yol durumuna bağlı olarak değişmektedir. 600 km’ye kadar uzaklıktaki il merkezlerin kargolarını 24 saat içerisinde, 600 km’den fazla uzaklıktaki il merkezlerin kargolarını 48 saat içerisinde yerine ulaştıracaktır.

• Siparişleriniz kapınıza teslim olarak gönderilmektedir. Kargo görevlisi paketinizi adresinize kadar getirmek zorundadır. Kargo şirketi adresinizde kimseyi bulamaması durumunda kapınıza not bırakabilir. Bu gibi durumlarda kargo şirketinin ofisinden siparişinizi teslim alabilirsiniz. Siparişiniz ödemesi alınmadan size gönderilmiş bir paket ise ve iade olarak firmamıza gelmesi durumda üyeliğinizin iptal edilecektir.

• Yoğun sipariş durumlarında bazen karışıklıklar olabiliyor. Siparişlerinizi teslim alırken, kargo görevlisinin yanında paketi açmaya özen göstermenizi ve eğer siparişlerinizde bir yanlışlık söz konusu ise paketi tüm evrakları ile birlikte kargo görevlisine iade etmeniz gerekmektedir. Bu gibi durumlarda size derhal yeni ürün gönderilecektir.

• Siparişlerinizi teslim alırken, kargo görevlisinin yanında paketi açmaya özen göstermenizi ve eğer siparişlerinizde bir hasar söz konusu ise kargo görevlisine rapor tutturarak paketi tüm evrakları ile birlikte kargo görevlisine iade etmeniz gerekmektedir. Bu gibi durumlarda size derhal yeni ürün gönderilecektir